Price: $14.490
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Visual |
| Specification | Middle |
| Applicable Scene | Car |
| Festivals | Christmas |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Multicolor |
| Type | Cosmetics Storage |
| Altura | 11.5 cm |
| Largo | 19.5 cm |
| Ancho | 12 cm |
| SKU | sb260428131827347752846 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.